tramwaj konny Mrozy
materiały prasowe

tramwaj konny Mrozy

Tramwaj wznowił kursy 1 maja 2022! Na nowy sezon przygotowaliśmy niebywałą atrakcję. Nasz tramwaj ma swój oficjalny ZNACZEK TURYSTYCZNY, który jest jednocześnie pierwszym znaczkiem w powiecie mińskim. Informację o znaczkowym obiekcie znajdziecie na jego podstronie Znaczki Turystyczne - No. 1131 Tramwaj konny w Mrozach (znaczki-turystyczne.pl), a po wizycie w Mrozach i zakupie znaczka w dołączonym do niego audiobedekerze. Znaczek w sprzedaży dostępny jest przy zakupie biletu na tramwaj (odbiór u woźnicy) lub oddzielnie tutaj https://gosir.mrozy.pl/kup-znaczek-turystyczny (odbiór w biurze GOSiR).

 

Tramwaj konny w Mrozach

 

Zakup biletów w obie strony odbywa się tylko za pośrednictwem aplikacji http://gosir.mrozy.pl/kup-bilet. Tramwaj kursuje w wyznaczone niedziele. Odjazdy z Mrozów do Rudki odbywają się zawsze o pełnych godzinach: 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 i 18.00 (ostatni kurs).

 

Osoby, które wyrażają chęć powrotu kursem o innej godzinie mogą to zrobić tylko w przypadku wolnych miejsc oraz po uzgodnieniu z woźnicą. Więcej informacji bezpośrednio u operatora tramwaju: tel. 518 454 470.

 

CENNIK BILETÓW:

Normalny – 20,00 zł;

Ulgowy (dzieci i młodzież ucząca się, studenci do 25 lat oraz emeryci i renciści – wszyscy za okazaniem legitymacji) – 10,00 zł;

Dzieci do lat 3 – bezpłatnie;

Osoby z niepełnosprawnościami – bezpłatnie;

Osoby z Kartą „Mrozy dla Rodziny 3+” lub Kartą Dużej Rodziny: normalny – 10,00 zł, ulgowy – 5,00 zł;

Bilety grupowe na dodatkowe przejazdy – cena negocjowana indywidualnie z operatorem.

 

Źródło: GOSiR Mrozy

 Dystrybutory wody

Reklama:

Dzierżawa bezbutlowych, filtrujących dystrybutorów wody - Zawsze świeża, gazowana woda bez plastiku.

Dystrybutory wody

Do biura, domu, restauracji - Przetestuj bez zobowiązań - Odział w Warszawie tel. 797-806-096

Dystrybutory wody