Zimowy Narodowy

Zimowy Narodowy

 

2 grudnia rusza jubileuszowa 5. edycja Zimowego Narodowego. Na płytę PGE Narodowego powróci Zimowe Miasteczko, lodowiska, górka lodowa i wiele innych atrakcji. Dodatkowo dla wszystkich miłośników rolek i deskorolek, powstanie kryty skatepark na parkingu podziemnym PGE Narodowego.

 

 

W tym roku na Zimowy Narodowy powrócą stałe atrakcje, a wśród nich m.in. lodowiska, górka lodowa, curling, bumper cars, skatepark. Będzie też mnóstwo akcji specjalnych i imprez towarzyszących, a to wszystko z okazji 5 urodzin Zimowego Narodowego. Tegoroczną nowością będzie kształt Zimowego Miasteczka, który z pewnością zaskoczy stałych bywalców lodowisk na PGE Narodowym. Będą atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

 

Zimowy Narodowy wraca po raz piąty. To projekt, który wpisał się na stałe w kalendarz imprez zimowych stolicy, czego potwierdzeniem jest nagroda za Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego 2017 i który podbił serca warszawiaków i gości z innych miast. Lodowiska, górka lodowa i pozostałe atrakcje, to okazja do aktywnego spędzenia czasu wolnego z bliskimi, ale przede wszystkim Zimowy Narodowy jest miejscem, które tworzy niezapomniane emocje, chwile i wspomnienia. Stąd jego sukces. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich 2 grudnia, właśnie na Zimowy Narodowy, aby sami poczuli tą magię i wyjątkowość tego miejsca – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications i organizator Zimowego Narodowego.

 

 

Na wszystkich gości Zimowego Narodowego i Skateparku czeka sporo atrakcji i dodatkowych eventów. Organizatorzy zachęcają do śledzenia oficjalnego profilu Zimowego Narodowego w serwisie Facebook, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje dotyczące projektu. Zimowy Narodowy potrwa od 2 grudnia do początku marca.

 

 

PARKING

Goście Zimowego Narodowego mogą skorzystać z dwóch płatnych parkingów na terenie PGE Narodowego, wewnętrznego i zewnętrznego. 

PARKING WEWNĘTRZNY (podziemny) wjazd bramą nr.6 od Wybrzeża Szczecińskiego 
Bilet - 15,00 zł

PARKING ZEWNĘTRZNY
Samochód Osobowy - 10,00 zł
Bus - 20,00 zł
Autokar - 40,00 zł

Bilety dostępne pod adresem bilety.zimowynarodowy.pl oraz w kasach biletowych Zimowego Narodowego.

 
 
DOJAZD

Samochodem
Stadion jest położony przy Al. Ks. Poniatowskiego i ulicach: Zielenieckiej, Siwca oraz Wybrzeże Szczecińskie. 
Zapraszamy na parking wewnętrzny i zewnętrzny

Autobusem
Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 102, 111, 117, 123, 138, 146, 147, 158, 166, 507, 509, 517, 521, N02, N22, N24, N72

Tramwajem
Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 7, 9, 22, 24, 25

Pociągiem
Stacja Warszawa Stadion, pociągi SKM i Kolei Mazowieckich

Metrem
Stacja Warszawa-Stadion

 


Źródło i foto: Zimowy Narodowy

 

Polub Nas na Facebooku i bądź na bieżąco >> 

 

POLECANE: