Weekendowe frezowanie ul. Leszno w Warszawie

Weekendowe frezowanie ul. Leszno w Warszawie

foto: Zarząd Dróg Miejskich

 

WEEKENDOWE FREZOWANIE UL. LESZNO w Warszawie

 

W najbliższy weekend rusza remont północnej jezdni ul. Leszno na odcinku od ul. Okopowej do Młynarskiej. Początek prac już w piątek wieczorem.

 

Na ulicach Leszno i Górczewskiej, pomiędzy Okopową a Tyszkiewicza, trwają prace związane z budową drogi dla rowerów, które realizuje Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych. W tym miejscu prowadzona była również modernizacja komory ciepłowniczej. Prace ciepłowników zostały już zakończone, co oznacza, że możemy przystąpić do naprawy zniszczonej nawierzchni jezdni.

 

Weekendowy remont nawierzchni jezdni ul. Leszno rozpocznie się w piątek, 9 sierpnia o godz. 22.00 i potrwa do poniedziałku, do godz. 5.00. W sumie na odcinku od ul. Okopowej do Młynarskiej, łącznie z fragmentem pomiędzy jezdniami ul. Okopowej, położymy ponad 3 tys. mkw. nowego asfaltu. Zostanie on dodatkowo wzmocniony specjalną siatką szklano-węglową, co wydłuży trwałość remontu.

 

Na czas remontu połączenie z północną jezdnią ul. Leszno straci ul. Karolkowa (od strony ul. Żytniej). Objazdy zostaną poprowadzone ulicami Okopowa – Żytnia – Młynarska lub al. „Solidarności” – Wolska – Młynarska. W czasie prac nie będzie można skręcić w lewo z ul. Górczewskiej w ul. Młynarską, a jadący ul. Młynarską od strony ul. Wolskiej będą musieli skręcić w prawo w Leszno.

 

Uważajcie również na zmiany w ruchu komunikacji miejskiej. Na czas prac swoją trasę zmienią autobusy linii 520, które w kierunku pętli Płocka-Szpital pojadą al. Solidarności i Młynarską.

 

W poniedziałkowy poranek na odcinek od ul. Okopowej do Młynarskiej powróci normalny ruch. Kontynuowane będą jeszcze prace na fragmencie od ul. Młynarskiej do Szlenkierów, które powodują zwężenie jezdni w kierunku Bemowa.

 

Źródło: Zarząd Dróg Miejskich

Weekendowe frezowanie ul. Leszno w Warszawie

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Wszawica – objawy, leczenie, czyli co warto o niej wiedzieć
Prawie 100 tys. zł na rozpoczęcie działalności gospodarczej
Konsekwencje wyboru Charles'a Michela na przewodniczącego Rady Europejskiej
Zamkowe podróże w czasie - cykl wakacyjnych spotkań