Trener Vuković po meczu Legia - Śląsk: Czujemy niedosyt

Trener Vuković po meczu Legia - Śląsk: Czujemy niedosyt

foto: pixabay.com

 

Trener Vuković po meczu Legia - Śląsk: Czujemy niedosyt

 

- Czujemy niedosyt. Uważam, że byliśmy zespołem lepszym. Mieliśmy fragmenty bardzo dobrej gry. Musimy wziąć pod uwagę, że graliśmy z zespołem, który wygrał dwa pierwsze spotkania. Śląsk czuł się pewnie i bronił się wieloma zawodnikami, co utrudniało nam akcje ofensywne. Generalnie widziałem w tym meczu sporo dobrego z naszej strony. 

 

- Nieobecność Carlitosa nie wynika z fizyczności. Szukamy najlepszego rozwiązania. Carlitos zagrał w pięciu spotkaniach na siedem możliwych. Są jeszcze następne mecze, ale mamy też innych graczy, którzy zasługują na swoje szanse. Nie było tu żadnego problemu fizycznego czy urazu, to po prostu decyzja, która wynika z poszukiwania nowych opcji.

 

- Pozytywnie oceniam występ Arvydasa Novikovasa. Na pewno nie oceniam pozytywnie jego występu w Finlandii. Jest to człowiek, który bardzo dobrze wkomponował się w zespół i jestem zadowolony ze sposobu w jaki trenuje. Kwestią czasu jest, kiedy wszyscy zobaczą jego prawdziwą twarz. Jestem zadowolony z jego przyjścia i pozostałych transferów. Będą to gracze, którzy na pewno wzmocnią zespół.

 

- Rozumiem doskonale postawę kibiców. Trzeba też rozumieć moją postawę. Jeśli ktoś uważa, że Legia zagrała dziś słabo, to obawiam się, że nigdy nie zagra dobrze. Wynik mnie nie zadowala, ale nie mogę zgodzić się z tym, że Legia grała słabo. Daleko mi do tego, by powiedzieć, że był to słaby mecz w naszym wykonaniu.

 

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 0:0 (0:0)
 

Legia Warszawa: Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Lewczyk, Stolarski - Martins, Antolić - Novikovas, Gvilia (Nagy 77'), Luquinhas (Kante 83') - Niezgoda (Kulenović 72')
Rezerwowi: Cierzniak, Jodłowiec, Carlitos, Rocha, Kante, Nagy, Cafu, Astiz, Kulenović

Śląsk Wrocław: Putnocky - Broź, Celeban, Golla, Stiglec - Mączyński, Chrapek (Łabojko 62') - Musonda, Pich, Płacheta (Łyszczarz 83') - Exposito (Cholewiak 72')
Rezerwowi: Kajzer, Pawelec, Dankowski, Pałaszewski, Łyszczarz, Łabojko, Cholewiak, Gąska, Szczepan

 

Żółte kartki: Martins (75') - Mączyński (58')

 

Źródło: Legia Warszawa materiały prasowe

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Rany przewlekłe – czy dieta pomaga w ich leczeniu?

Rany przewlekłe – czy dieta pomaga w ich leczeniu?

 

To FAKT! Trudno gojące się rany, takie jak np. odleżyny czy stopa cukrzycowa, mogą wymagać specyficznej zmiany diety, m.in. po to, by organizm produkował więcej kolagenu. O jakie zmiany chodzi? Podpowiadamy - co jeść, a czego unikać.

 

Dom pod miastem zamiast mieszkania w bloku

Dom pod miastem zamiast mieszkania w bloku

Już ponad połowa Polaków mieszka w domach jednorodzinnych. Te w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej wybiera ok. 5 proc. z nas, z kolei bloki są domem dla mniej więcej co trzeciej osoby.

Jaki był ruch na warszawskich mostach?

Jaki był ruch na warszawskich  mostach?

Wakacje to czas, w którym można zaobserwować zmniejszony ruch pojazdów, jednak w tym roku ich ilość była rekordowa. Każdej doby przez stołeczne mosty przejeżdżało niemal 640 tys. pojazdów.