Remont ceglanego zjazdu z mostu Poniatowskiego

data dodania: 
04.09.2019
Remont ceglanego zjazdu z mostu poniatowskiego

 

Rozpoczyna się remont ceglanego zjazdu z mostu Poniatowskiego

 

W najbliższy piątek, 6 września ok. godz. 22 zamknięty dla ruchu zostanie ceglany zjazd z mostu Poniatowskiego. Ma to związek z remontem konstrukcji, który był zapowiadany jakiś czas temu. Prace mają potrwać do końca listopada tego roku.

 

Remont, który będzie przeprowadzony ma być kompleksowy. Stare, zużyte spoiny i elementy kamienne zostaną wykute, a następnie zastąpione nowymi. Skrzydła wiaduktu zostaną odkopane i naprawione. Zniszczone fragmenty balustrad przejdą kompletną renowację, a elementy stalowe zyskają specjalne zabezpieczenie antykorozyjne. Zupełnie nowa będzie również nawierzchnia jezdni, która otrzyma solidną podbudowę. Wybudowany zostanie również system odwodnienia, którego brak powoduje rozluźnienie gruntu i powstawanie odkształceń. W ramach prac wymienione zostanie także oświetlenie oraz pojawi się nowa zieleń.

 

Od piątku, 6 września od godz. 22 wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu związana z remontem. Wiadukt po północnej stronie mostu Józefa Poniatowskiego zostanie zamknięty. W tym czasie nie będzie można wjechać z Wisłostrady na most w kierunku centrum ani zjechać z mostu (jadąc od strony Grochowa) na Wisłostradę. Objazdy zostaną poprowadzone Trasą Łazienkowską.

 

Remont ceglanego zjazdu ma potrwać do końca listopada tego roku.

 

Źródło: Zarząd Dróg Miejskich

Remont ceglanego zjazdu z mostu poniatowskiego

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Suszony miód z SGGW
Patrioty dla Polski coraz bliżej
Obywatel Hiszpanii ukradł zegarki i biżuterię o wartości blisko 320 tyś zł
Letnie Koncerty na Grochowskiej