Nieuczciwa opiekunka zatrzymana

data dodania: 
10.09.2019
Nieuczciwa opiekunka zatrzymana

fot: pixabay.com

 

Nieuczciwa opiekunka zatrzymana

 

 

Za kradzież odpowie 69-latka zatrzymana przez grodziskich policjantów. Kobieta jest podejrzana o zabranie z domu innej osoby złotej biżuterii o wartości 25 tys. złotych. Przestępstwa miała dokonać podczas wykonywania zadań opiekunki. Popełniony przez nią czyn zagrożony jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Nie takiej pomocy spodziewała się starsza mieszkanka Grodziska Mazowieckiego od swojej opiekunki. Po wizytach kobiety, z domu podopiecznej zginęła biżuteria. Jej właścicielka powiadomiła o tym grodziskich policjantów.

 

Funkcjonariusze natychmiast pojechali do domu podejrzanej. Podczas przeszukania odnaleźli część skradzionych przedmiotów. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że pozostałą biżuterię kobieta sprzedała w lombardzie. 69-latka przyznała się do zabrania złotych przedmiotów w czasie jednej z wizyt w domu podopiecznej.

 

Kobieta usłyszała zarzut kradzieży biżuterii, której wartość została wyceniona na 25 tys. złotych. Popełnione przez nią przestępstwo zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

ea/kz

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Praca służy zdrowiu: to fakt!
Odkryto superziemię wokół najbliższej pojedynczej gwiazdy
W najbliższy odbędzie się frezowanie południowej części tzw. „obwodnicy” Targówka. W ramach prac zostanie ułozona nowa nawierzchnia jezdni na ulicach Ossowskiego, Barkocińskiej i Myszkowskiej.
Wystawa dzieł Józefa Chełmońskiego w Pałacu w Radziejowicach