Koncert niezwykle popularnego rosyjskiego zespołu BI-2

Balalaika Productions i Progresja Music Zone mają zaszczyt zaprosić na pierwszy w Warszawie występ jednego z najbardziej popularnych rosyjskich zespołów, który od lat przyciąga rzesze fanów z całego świata – BI-2. Grupa wystąpi 9 października w Progresji.

 

Historia tego wyjątkowego zespołu ma wiele wątków. Jednym z nich jest tworzenie znakomitych ścieżek dźwiękowych do takich filmów jak: Brother 2, What men are talking about czy Election day. Na swoim koncie mają również projekt “Odd warrior” z udziałem orkiestry symfonicznej, w który zaangażowane były gwiazdy muzyki pop z całego świata.
BI-2 znani są rosyjskojęzycznej widowni ze swoich ponadczasowych hitów, które zdobyły wysokie miejsca na listach przebojów m. in. w Rosji, na Ukrainie i Białorusi.
Ich twórczość została doceniona zarówno przez krytyków jak i publiczność, co przełożyło się na liczne prestiżowe nagrody takie jak: “Złoty Gramofon”, FUZZ, MUZ-TV, Russian Music Awards, Chart dozen i RU-TV.

 

 

 

 

 

Bilety dostępne od 7 lipca


https://www.facebook.com/events/251992348512372/

http://progresja.com/events/bi-2/

 

 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Skala Apgar, czyli za co noworodek dostaje punkty

Skala Apgar, czyli za co noworodek dostaje punkty

Pierwsze oceny dziecko dostaje już w pierwszej minucie jego życia - mowa o skali Apgar. Jeśli noworodek otrzyma 8-10 punktów, jego stan uważa się za dobry.

 

Unijne inwestycje w polskich gminach - od 19 zł do ponad 300 tys. zł na mieszkańca

Unijne inwestycje w polskich gminach

Ponad 300 tys. zł na mieszkańca wyniosła wartość realizowanych projektów unijnych w gminie Krotoszyce, to najwięcej spośród polskich gmin i miast - wynika z danych GUS. Na drugim końcu skali znalazła się gmina Zabrodzie w woj. mazowieckim, gdzie na jednego mieszkańca przypadło 19 zł.

Warszawa Powązki szybko rośnie nowy przystanek

Warszawa Powązki szybko rośnie nowy przystanek

 

Przy ulicy Powązkowskiej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A budują nowy przystanek. Zapewnione będzie dogodne dojście m.in. kładką. Warszawa Powązkowska to dla mieszkańców kolejny komfortowy dostęp do kolei na linii obwodowej w Warszawie. Pasażerowie maja już do dyspozycji nowe przystanki Warszawa Wola, Młynów i Koło.