Aplikacje mobilne – pasażerowie to lubią

Aplikacje mobilne – pasażerowie to lubią

foto: Zarząd Transportu Miejskiego mat. prasowe

 

Aplikacje mobilne – pasażerowie to lubią

 

Sprzedaż biletów za pośrednictwem urządzeń mobilnych cieszy się coraz większą popularnością. W pierwszym półroczu tego roku wartość sprzedanych biletów wyniosła aż 20 215 593,10 złotych.

 

Ważność tego kanału dystrybucji biletów systematycznie wzrasta. Widać to po wynikach za pierwsze dwa kwartały 2019 roku. Od stycznia do marca pasażerowie kupili bilety za łączną kwotę 9 421 750,20 złotych, a w ciągu kolejnych trzech miesięcy kupili ich przez urządzenia mobilne jeszcze więcej bo za  10 793 842,90 złotych.

 

Niezmiennie największą popularnością cieszą się bilety 20-minutowe. W pierwszym półroczu 2019 roku pasażerowie kupili ich (normalnych i ulgowych) aż 3 574 861 sztuk – w drugim kwartale sprzedaż była większa o 193 813 sztuk w porównaniu do okresu styczeń – marzec. Łączna wartość takich biletów sprzedanych w pierwszym półroczu wyniosła 10 506 732,70 złotego.

 

Pasażerowie chętnie kupowali również bilety jednorazowe przesiadkowe 75-minutowe. W ciągu sześciu pierwszych miesięcy 2019 roku kupili ich 1 912 299, w obu kwartałach odpowiednio: 1 013 515 oraz 898 784 sztuki. Łącznie ich wartość wyniosła 7 389 155 złotych.

 

Dane za pierwsze półrocze są obiecujące, bo w sumie za pośrednictwem aplikacji mobilnych Zarząd Transportu Miejskiego sprzedał bilety o wartości 20 215 593,10 złotych. W całym 2018 roku wartość sprzedaży w tym kanale dystrybucji wyniosła 29,8 mln złotych. Pasażerowie mogą nabywać bilety za pośrednictwem aplikacji: SkyCash, jakdojade.pl, mPay, moBilet, Mint Mobile oraz zbiletem.pl.

 

Źródło: Zarząd Transportu Miejskiego mat prasowe

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Gorączka może być potrzebna

Gorączka może być potrzebna

Podwyższona temperatura ciała przyspiesza odpowiedź naszego organizmu na infekcje, rany i guzy.  Co ciekawe, im wyższa gorączka, tym naturalny system ochrony działa lepiej. Oczywiście w granicach dopuszczalnej normy.

PGNiG Superliga od lutego w USA

PGNiG Superliga od lutego w USA

Od lutego 2020 roku mecze PGNiG Superligi będzie można oglądać za oceanem. Superliga sp. z o. o. sprzedała prawa do pokazywania spotkań męskich rozgrywek piłkarzy ręcznych na dostępne w Stanach Zjednoczonych Ameryki platformy Dish Network i Sling TV. Telewizje pokażą wszystkie mecze, których w Polsce bezpośrednią transmisję przeprowadzi kanał TVP Sport.

 

Jakie są propozycje nazwy dla "polskiej planety?"

nazwy dla "polskiej  planety?"

 

Ciri, Wolin albo Boruta może się nazywać planeta, odkryta przez polskich astronomów pod kierownictwem prof. A. Niedzielskiego. Na nazwę planety i jej gwiazdy można głosować do końca października, wybierając spośród 7 propozycji, zgłoszonych wcześniej przez Polaków.