Weź udział w locie w tunelu aerodynamicznym w Warszawie!

Data dodania: 
29.08.2019
Weź udział w locie w tunelu aerodynamicznym w Warszawie!

 

Weź udział w locie w tunelu aerodynamicznym w Warszawie!

 

Zawsze interesowały Cię skoki spadochronowe? Chcesz poczuć się jak ptak podczas lotu? W takim przypadku zapisz się na lot w tunelu aerodynamicznym!

 

Loty w tunelach aerodynamicznych są obecnie dostępne w wielu miastach w Polsce, w tym między innymi w Warszawie, Katowicach czy też we Wrocławiu. Tunel aerodynamiczny to kapitalna propozycja dla każdego, kto chciałby poczuć się tak, jak podczas swobodnego spadania podczas skoku spadochronowego – także bez żadnego przygotowania!

 

Czym dokładnie są tunele aerodynamiczne? Kto może w nich latać? W końcu, ile trzeba będzie zapłacić za taką rozrywkę? Sprawdź już teraz i wykonaj swoją rezerwację!

 

 

Czym jest tunel aerodynamiczny?

 

Na ogół tunele aerodynamiczne kojarzone są ze specjalnymi pomieszczeniami, w których odbywają się badania aerodynamiki obiektów, na przykład pojazdów. Termin ten odnosi się jednak do jeszcze jednego typu konstrukcji, a mianowicie do pionowego aerotunelu.

 

Pionowy tunel aerodynamiczny został stworzony po to, aby imitować warunki swobodnego spadania. Wewnątrz tunelu umieszcza się duże wentylatory, które potrafią wprawić powietrze w prędkość nawet ponad 300 km/h. To wystarczająco dużo, aby podnieść w górę stojącego w tunelu człowieka i dać efekt lotu w przestworzach!

 

Początkowo aerotunele używane były przez skoczków spadochronowych, którzy trenowali w nich swoje umiejętności „na sucho”. Teraz jednak z lotów w tunelach może skorzystać niemalże każdy, kto pragnąłby przeżyć coś jedynego w swoim rodzaju – bez specjalnych szkoleń, treningów czy badań lekarskich.

 

Kto może latać wewnątrz tunelu aerodynamicznego?

 

Do lotu w tunelu aerodynamicznym nie potrzeba żadnych szczególnych przygotowań, co powoduje, że jest to rozrywka dostępna dla niemalże każdego – dla dzieci oraz dla dorosłych. Gdy nie posiadamy przeciwwskazań do uprawiania sportów, wtedy możemy także wziąć udział w locie wewnątrz aerotunelu.

 

Tunel aerodynamiczny to bezpieczne miejsce, w którym uczestnicy lotu przebywają przez cały czas pod czujnym okiem instruktorów zawsze gotowych do pomocy. Przed lotem bierze się także udział w krótkim szkoleniu, podczas którego otrzymujemy informacje o przebiegu lotu. Odbieramy też odpowiednie wyposażenie – specjalny kombinezon oraz gogle z kaskiem i zatyczki do uszu.

 

Sam lot trwa około 3 minut dzielonych na dwa wejścia do tunelu trwające po 1,5 minuty każdy. Oczywiście, możemy też zdecydować się na wykupienie dłuższego lotu, gdy będziemy chcieli spędzić wewnątrz tunelu aerodynamicznego więcej czasu.

 

Ile trzeba zapłacić za lot w tunelu aerodynamicznym?

 

Oprócz niezapomnianych przeżyć jeszcze jedną zaletą skorzystania z tunelu aerodynamicznego jest przystępna cena takiej właśnie rozrywki. Za lot zapłacimy o wiele mniej niż za skok spadochronowy!

 

Za loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie odbywające się w tunelu aerodynamicznym Profly – Flyspot trzeba będzie zapłacić zaledwie 259 złotych za osobę dorosłą oraz 229 złotych dla osoby poniżej 18. roku życia. Tyle kosztuje lot trwający 3 minuty, ale jeśli zdecydujemy się na kupno dłuższego lotu, możemy otrzymać dodatkowe rabaty.

 

Rezerwację na tunel aerodynamiczny w Warszawie można wykonać obecnie także przez internet. Wystarczy wejść na stronę profly.pl, aby wybrać interesujący nas typ lotu, a także termin. Możemy także kupić lot w prezencie dla innej osoby, na przykład na urodziny czy na rocznicę – na pewno będzie to wyjątkowy upominek, który na długi czas pozostanie w jej pamięci!

 

Podsumowując, gdy szukasz dobrej zabawy, odwiedź tunel aerodynamiczny znajdujący się w Warszawie!

 

Artykuł sponsorowany
Źródło: profly.pl
 
Weź udział w locie w tunelu aerodynamicznym w Warszawie!

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Rany przewlekłe – czy dieta pomaga w ich leczeniu?

Rany przewlekłe – czy dieta pomaga w ich leczeniu?

 

To FAKT! Trudno gojące się rany, takie jak np. odleżyny czy stopa cukrzycowa, mogą wymagać specyficznej zmiany diety, m.in. po to, by organizm produkował więcej kolagenu. O jakie zmiany chodzi? Podpowiadamy - co jeść, a czego unikać.

 

Episkopat apeluje do rodziców o czujność

Episkopat apeluje do rodziców o czujność

 

"Dziecko nie może uczestniczyć w żadnych tego typu zajęciach bez wyraźnej zgody rodziców lub prawnych opiekunów" – napisał bp Marek Mendyk, Przewodniczący Komisji Wychowania Katolickiego KEP.

 

Pradzieje Ziem Polskich - wystawa w Państwowym Muzeum Archeologicznym

Pradzieje Ziem Polskich - wystawa w Państwowym Muzeum Archeologicznym

Ta największa stała wystawa w Muzeum przedstawia najdawniejsze dzieje ludzkości na ziemiach polskich od początku osadnictwa do początków panowania Bolesława Krzywoustego.