Mecz Lotto Superligi Tenisa Stołowego Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Gwiazda Bydgoszcz

data dodania: 
07.11.2019
Mecz Lotto Superligi Tenisa Stołowego Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Gwiazda B

 

Mecz Lotto Superligi Tenisa Stołowego Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Gwiazda Bydgoszcz

 

Rozgrywki LOTTO Superligi nabierają tempa i już w najbliższą niedzielę mazowiecka drużyna rozegra kolejne spotkanie w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a.. Tym razem przeciwnikiem Dartom Bogorii będzie LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz, która podobnie jak grodziszczanie bardzo dobrze rozpoczęła sezon ligowy. Początek niedzielnej rywalizacji o godzinie 16.

 

Po 6. kolejkach LOTTO Superligi podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego plasują się na pozycji wicelidera tabeli z dorobkiem 14 punktów. Zespół z Bydgoszczy tych punktów ma dwa mniej i zajmuje wysokie 5. miejsce. Do niedzielnego spotkania przystąpimy podbudowani awansem do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Marek, Panos i Pavel na razie mają bardzo dobry sezon i z pewnością swoją dobrą dyspozycję będą chcieli potwierdzić w niedzielę. Niewykluczone, że do trójki tych zawodników dołączy jeden z naszych Japońskich zawodników.

 

LOTTO ZOOleszcz Bydgoszcz ma bardzo szeroki skład, jednak najczęściej w tym sezonie występują Artur Grela, Slava Burov oraz Japończyk Asuka Machi. To właśnie ten ostatni jest gwiazdą drużyny i w tym sezonie ma świetny bilans spotkań indywidualnych 7 wygranych i tylko 1 przegrana. W rankingu indywidualnym LOTTO Superliga daje mu to wysokie 4. miejsce. Niebezpieczny jest również Rosjanin Burov, który w zeszłym sezonie pokonywał najlepszych zawodników w lidze.

 

Z pewnością szykuje się nam bardzo ciekawy pojedynek i gratka dla kibiców tenisa stołowego. Dlatego warto sobie już zarezerwować czas w najbliższą niedzielę by o godzinie 16 być z naszą drużyną. Oprócz spotkanie na kibiców drużyny czekać będą pokazy taneczne oraz konkursy z nagrodami.

 

Źródło: Klub Sportowy Bogoria
Mecz Lotto Superligi Tenisa Stołowego Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Gwiazda B

Sprawdź co leży u podstaw lęku

Lęk jest produktem naszej świadomości

Zdolność ludzkiego mózgu do wyobrażania sobie przyszłości jest unikatowa.

Wzmacniamy jednostkę przeciwpancerną w Suwałkach

Wzmacniamy jednostkę przeciwpancerną w Suwałkach

- To żołnierze 14. Pułku Przeciwpancernego będą stanowili pierwszą zaporę w przypadku zagrożenia naszego kraju przez tych, którzy mieliby właśnie takie zamiary. Ta jednostka musi być liczniejsza - powiedział Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej podczas ogłoszenia decyzji o utworzeniu 14. Suwalskiego Pułku Przeciwpancernego.

Remont ceglanego zjazdu z mostu Poniatowskiego

Remont ceglanego zjazdu z mostu poniatowskiego

W najbliższy piątek, 6 września ok. godz. 22 zamknięty dla ruchu zostanie ceglany zjazd z mostu Poniatowskiego. Ma to związek z remontem konstrukcji, który był zapowiadany jakiś czas temu. Prace mają potrwać do końca listopada tego roku.

Pradzieje Ziem Polskich - wystawa w Państwowym Muzeum Archeologicznym

Pradzieje Ziem Polskich - wystawa w Państwowym Muzeum Archeologicznym

Ta największa stała wystawa w Muzeum przedstawia najdawniejsze dzieje ludzkości na ziemiach polskich od początku osadnictwa do początków panowania Bolesława Krzywoustego.