Materiały budowlane od sprawdzonego partnera

Data dodania: 
09.01.2020
Materiały budowlane od sprawdzonego partnera

 

Materiały budowlane od sprawdzonego partnera

 

Przygotowując się do inwestycji polegającej na budowie czy remoncie istniejącego obiektu, warto zadbać o wysokiej jakości materiały budowlane. Istotna jest nie tylko ich cena, ale także ciągła dostępność, dzięki czemu zyskujemy możliwość bieżącego uzupełniania brakujących elementów. Skład Budowlany Elmas to sprawdzony partner każdego inwestora, poszukującego wysokogatunkowych materiałów, przeznaczonych zarówno do budowy, jak i do wykończenia wnętrz.

 

Istotnym elementem oferty jest szeroki wybór różnego rodzaju materiałów, ich transport, a także fachowe doradztwo. W jednym miejscu można zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne materiały, narzędzia i akcesoria, dzięki czemu inwestor nie traci cennego czasu na poszukiwanie wybranych rozwiązań w różnych punktach handlowych. Ważna jest także możliwość sukcesywnej dostawy materiałów, pozwalająca na ich okresowe zamawianie, w zależności od zapotrzebowania wynikającego z realnego postępu prac na budowie.

 

Hurtownia budowlana

 

Hurtownia budowlana Elmas to szeroki wybór systemów ociepleń, płyt, chemii budowlanej, drzwi farb, cegieł, ogrodzeń i bram garażowych, pokryć dachowych czy artykułów hydraulicznych i elektrycznych. W jednym miejscu można zakupić wszystkie niezbędne materiały, służące do budowy lub remontu domu. Współpraca z uznanymi na rynku markami, a także obecność w grupie PSB to gwarancja najwyższej jakości towarów, oferowanych w atrakcyjnych cenach.

 

Skład dysponuje także wypożyczalnią elektronarzędzi, będącą odpowiedzią na potrzeby klientów. Oferta obejmuje szereg urządzeń, niezbędnych do prowadzenia prac budowlanych. Znajdują zastosowanie zarówno wśród profesjonalistów, jak i osób indywidualnych. Innym udogodnieniem jest możliwość skorzystania z kredytowania zakupów. To rozwiązanie dla każdego, kto chce rozłożyć wydatki inwestycyjne na dogodne dla siebie raty.

 

Sklep budowlany

 

Sklep budowlany Elmas obsługuje klientów z Warszawy i okolic, proponując transport zakupionych materiałów. Rozbudowana flota samochodów umożliwia sprawne dostarczenie produktów bezpośrednio do klienta, w tym także asortymentu ciężkiego i wielkogabarytowego, w czym pomocne są samochody wyposażone w windę lub HDS. Po złożeniu zamówienia ustalana jest data dostawy, dzięki czemu klienci mogą odpowiednio zaplanować prace na budowie.

 

Elmas organizuje także cykliczne akcje promocyjne, umożliwiające inwestorom zakup materiałów w korzystnej cenie. Dostępny asortyment to produkty uznanych na rynku marek, gwarantujących najwyższą jakość. Sklep posiada również własną mieszalnię farb, w której można przygotować dowolny kolor farb przeznaczonych do malowania wnętrz lub elewacji budynku.

 

Elmas to skład budowlany Warszawa, w którym znajdziecie wszystko, co jest potrzebne do prowadzenia budowy lub remontu. Stała dostępność asortymentu sprawia, że klienci maja możliwość realizacji zakupów na bieżąco, zgodnie z przyjętym wcześniej harmonogramem prac. Atutem składu jest także profesjonalna obsługa klienta. Pracownicy doradzają w wyborze poszczególnych materiałów, dopasowując je do oczekiwań inwestora, a także założonego budżetu.

 

Artykuł sponsorowany elmas.com.pl

Sprawdź co leży u podstaw lęku

Lęk jest produktem naszej świadomości

Zdolność ludzkiego mózgu do wyobrażania sobie przyszłości jest unikatowa.

Unijne inwestycje w polskich gminach - od 19 zł do ponad 300 tys. zł na mieszkańca

Unijne inwestycje w polskich gminach

Ponad 300 tys. zł na mieszkańca wyniosła wartość realizowanych projektów unijnych w gminie Krotoszyce, to najwięcej spośród polskich gmin i miast - wynika z danych GUS. Na drugim końcu skali znalazła się gmina Zabrodzie w woj. mazowieckim, gdzie na jednego mieszkańca przypadło 19 zł.