LOTTO Superliga po raz kolejny zawita do hali przy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim

Data dodania: 
06.02.2020
LOTTO Superliga

 

LOTTO Superliga po raz kolejny zawita do hali przy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim

 

W najbliższą niedzielę o godzinie 16.00  LOTTO Superliga po raz kolejny zawita do hali przy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim. Po poniedziałkowej porażce 1:3 z Kolpingiem Frac Jarosław zawodnicy Bogorii będą chcieli szybko się zrehabilitować i wrócić na zwycięską ścieżkę.

 

Okazja na to będzie w starciu z 3S Polonią Bytom, które zostanie rozegrane w ramach 16. kolejki ligowej. Starcie to zapowiada się niezwykle ciekawie, gdyż obie drużyny znajdują się w czołówce LOTTO Superligi i są bardzo blisko awansu do strefy play-off. Aktualnie podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 35 punktów. Zespół ze Śląska z kolei ma na koncie 24 punktów i w tabeli jest na czwartym miejscu. Awans do play-offów wywalczy sześć najlepszych drużyn po rundzie zasadniczej.

 

Być może przed grodziską publicznością po raz kolejny zaprezentuje się 13-letni Miłosz Redzimski, który w tym sezonie już dwukrotnie pokazał się z bardzo dobrej strony przed własnymi kibicami. Z drobną kontuzją zmaga się Marek Badowski, a z przeziębieniem od dłuższego czasu walczy Panos. W obwodzie jest oczywiście jeszcze Pavel Sirucek i do końca nie wiadomo w jakim składzie ostatecznie wystąpi zespół Bogorii. Niezależnie od składu w jakim wystąpią grodziszczanie wydają się być faworytem rywalizacji z zespołem ze Śląska.

 

Jeśli chodzi o zespół Polonii to kluczowe role odgrywają w niej Antonin Gavlas oraz Robert Florask, który przez wiele lat występował w barwach Bogorii. Skład uzupełnia młody Michał Łysakowski. W ostatnich meczach nie występował żaden z Azjatów, dlatego Polonia raczej wystąpi w krajowym składzie. Pierwszy mecz miedzy tymi zespołami rozegrany w Bytomiu zakończył się wygraną Bogorii 3:1, a punkty dla ekipy Tomasza Redzimskiego, dwa Panagiotis Gionis oraz jeden Marek Badowski.

 

Na wszystkich kibiców oczywiście będą czekać konkursy i inne atrakcje.  Serdecznie zapraszamy.

 

Źródło: Klub Sportowy Bogoria

LOTTO Superliga

Kiedy ponowna ciąża?

Kiedy ponowna ciąża?

Planowanie powiększenia rodziny powinno uwzględniać poziom ryzyka dla zdrowia, zarówno matki, jak i dziecka. W świetle dotychczasowych danych idealnie, by od porodu do zajścia w następną ciążę minęło nie mniej niż 12 miesięcy.

105 lat temu wybuchła I wojna światowa

wybuchła I wojna światowa

28 lipca 1914 r., wybuchła I wojna światowa. Przez wówczas żyjących była nazywana Wielką Wojną, przy czym określenie to dotyczyło zarówno zaangażowanych w nią ludzi oraz środków, jak i ogromu spustoszeń, których dokonała głównie w Europie. Rzadko się pamięta, że obok Francji głównym teatrem działań były ziemie polskie.

Najbogatszą gminą w Polsce jest Kleszczów

Najbogatszą gminą w Polsce jest Kleszczów

Najbogatszą gminą w Polsce jest Kleszczów w woj. łódzkim, gdzie łączna suma dochodów w przeliczeniu na jednego mieszkańca osiągnęła poziom 44 tys. zł - wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego za 2018 r.